13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Zyrtarët e Slavia Pragës shkrihen së qeshuri kur shorti i vendos në “grupin e ferrit”

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Zyrtarët e Slavia Pragës kanë pasur një reagim tejet të veçantë kur kuptuan se klubi i tyre do të jetë pjesë e “grupit të ferrit” në sezonin e ri të Ligës së Kampionëve”.

Praga ishte në vazon e katërt dhe shorti e vendosi atë në grupin F, e ku do të përballen me gjigantët evropianë Barcelona, Dortmund e Inter.

Përballja me ta vuri në siklet zyrtarët e klubit çek që nisën të qeshin gjatë ceremonisë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img