16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

10 luftëtarët më të çmendur të të gjitha kohërave

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ju ndoshta keni dëgjuar disa tregime të guximshme të ushtarëve që bënë diçka heroike gjatë betejës.

Disa ushtarë janë shumë të guximshëm dhe pastaj ka disa që thjesht kanë bërë gjëra pa patur fare frikë.

Por çfarë ndodh kur një ushtar bëhet i fundit i mbetur në këmbë dhe përfundon heroikisht duke u përballur me një ushtri të tërë i vetëm?

Nga vikingët që me një dorë i morën ushtritë e të gjithëve në luftërat botërore, heronj që bënin të pabesueshme.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img