14.1 C
London
E diel, 17 Tetor, 2021

11 shtatori, Çitaku: Kujtimi juaj do të jetë në zemrat tona përgjithmonë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Vlora Çitaku, ambasadorja e Kosovës në SHBA, kujton rrëzimin e kullave binjake më 11 shtator të 2001-së.

Ajo tha se tani janë 18 vjet pas sulmeve dhe se mendimet tyre janë me viktimat.“Sakrifica juaj nuk u bë e kotë.

Kujtimi juaj do të vazhdojë të jetë në zemrat tona përgjithmonë”, ka shkruar Çitaku në rrjetin social Facebook.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img