12.9 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

A po kalon Imer Mushkolaj në PSD?

Rekomandime

Analisti politik, Imer Mushkolaj sot gjatë ditës është parë duke biseduar me dy përfaqësuesit e PSD-së, Shpend Ahmeti dhe Visar Ymeri.

Ata janë parë së bashku në një nga kafiteritë në Prishtinë.

Nuk dihet ende se cilat kanë qenë arsyet e këtij takimi, por ajo çfarë është aktuale në skenën politike është tema e aderimeve.

- Advertisement -

Ky takim lë të konkludohet se Mushkolaj mund të aderon në PSD, por mbetet të shihet në ditët në vijim nëse vërtetë do të ndodh kjo.

Ditë më parë u raportua se Mushkolaj do të aderoj edhe në AAK, por një gjë të tillë ai e kishte mohuar.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit