19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Aksidenti i parë te semaforat, në Podujevë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një aksident para pak minutash ka ndodhur në Podujevë, afër semaforave të cilët janë vendosur vetëm para disa ditësh nga kjo komunë.

Nga ky aksident dëshmitarët treguan se nuk ka pasur të lënduar kurse policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Po ashtu sipas dëshmitarëve po në këtë vend kohëve të fundit janë vendosur edhe shenjat për vendkalim të këmbësorëve.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -