13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Milazim Krasniqi për Memlini: E kam djalin edhe të mençëm edhe zotni

- Advertisement -

Të rekomanduara

Profesori në Universitetin e Prishtinës, Milazim Krasniqi ka komentuar paraqitjen e djalit të tij Memlit në një nga televionet tona, duke thënë se i biri tij është edhe i mençur edhe zotëri

Analisti dhe profesori në Universitetin e Prishtinës, Milazim Krasniqi, është shprehur i lumtur mbrëmë me paraqitjen e Memli Krasniqit në një emision televiziv.

- Advertisement -

Ai përmes një fotografie dhe shkrimi në rrjetin social Facebook, ku deputeti nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi është paraqitur në një emision, ka shkruar se është nder për të që e ka djalin e mençur dhe zotni.

“Nder dhe kënaqësi qe e kam djalin te mençëm dhe zotni”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -