13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Deputeti i Vetëvendosjes e quan Thaçin fans të Kurtit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi e ka quajtur fans të Albin Kurtit, presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, raporton Gazeta Express.

Përmes një shkrimi në Facebook, Abrashi ka thëën se as fansi më i madh i Kurtit, nuk ka kërkuar takim dy herë brenda ditës me të.

“Durim z.President”, ka shkruar ai

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -