21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Aktori i njohur kapet mat me 18-vjeçaren

- Advertisement -

Të rekomanduara

Aktori Pete Davidson duket se ka nisur një lidhje të re, këtë herë me modelen 18-vjeçare Kaia Gerber. Çifti janë fotografuar në momente intime me njëri tjetrin. Mirëpo, kjo nuk u ka pëlqyer prindërve të vajzës.

Ata janë parë të tensionuar dhe duke debatuar ashpër në lidhje me këtë çështje. Cindy Crawford, nëna e vajzës u pa e tensionuar teksa ecte në Nju Jork.

Ajo dhe burri i saj po dilnin nga apartamenti i vajzës së tyre 18-vjeçare, kur u fotografuan duke debatuar mes tyre.

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -