11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Aktorja shqiptare: Kur u martova, tre ditë s’dolëm nga dhoma

- Advertisement -

Të rekomanduara

Aktorja aq e dashur për publikun pjesë e ‘Portokalli’, Arjola Demiri flet për jetën private duke kujtuar edhe fillimet e martesës me ish-bashkëshortin.

Teksa ishte e ftuar sot në ‘E diell’, e pyetur si i ka përjetuar ditët e para në shtëpinë e ish-bashkëshortit ajo tha se i ka përjetuar shumë mirë.

- Advertisement -

“Shumë mirë, nuk dilnim nga dhoma 3-4 ditë. Jetonim në aromën e luleve. Ka qenë dashuri e madhe sepse ishte dashuria ime e parë e madhe në plot kuptimin e fjalës”, tregoi aktorja.

Arjola tha se pas divorcit, i është përkushtuar fëmijëve.

E pyetur nëse për shtatë vite ka fjetur vetëm ajo tha se, “Jo, kam fjetur me fëmijët sepse hyj tek ato nëna që nuk i heqin fëmijët nga shtrati”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -