16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Nëna e Rita Orës çmend ndjekësit, pozon me bikine

- Advertisement -

Të rekomanduara

Vera Ora ka publikuar fotografi të reja nga pushimet.

Vera Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të realizuara gjatë pushimeve.

Ajo në këto fotografi dukej shumë atraktive e veshur me bikini të zeza, teksa po relaksohej duke shijuar kafe në jaht.

- Advertisement -

E ëma e Ritës i shijoi në maksimum pushimet bashkë me familjen në ishullin Saint Barth.

Vera Ora
Vera Ora
- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -