23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Me tatuazhin në vendin e saj int im, tifozja më e famshme kuq e zi ‘lë pa fjalë’ të gjithë me kuptimin që ka ai (Foto)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Rike Roçi është një personazh që qëndron gjithnjë në qendër të mediave rozë. Për fizikun apo lidhjet e saj, Rike shndërrohet menjëherë në kryefjalën e portaleve.

Kohë më parë u shkrua se Rike kishte bërë një tatuazh në vendin in tim. Kjo gjë u ve re nga fansat e saj të cilët komentonin për tatuazhin pasi ishin kuriozë.

- Advertisement -

E ftuar në “Shiko Kush Luan” Rike Roçi u pyet për këtë temë. Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet për tatuazhin që u vu re nga ndjekësit. ”Na trego vendin dhe kuptimin e tatuazhit, thuaje ose tortën” ishte pyetja drejtuar Rikes e cila me sportivitet u përgjigj: ”Tek cepi i bi kinit dhe ka kuptim. Të kesh besim tek vetja”- u shpreh bukuroshja

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -