2.2 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Anëtari i LDK – së e quan Vjosa Osmanin “dhelpër e vetmuar”

Rekomandime

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj, e ka quajtur ushtruesen e detyrës së presidentit, Vjosa Osmanin, si ‘dhelpër të vetmuar’, pas vizitës që kjo e fundit ka realizuar për tri ditë radhazi në Shqipëri.

Gecaj ka rikujtuar vizitën që kishte bërë kryeministri Avdullah Hoti, dhe sipas tij ajo ishte për të ruajtur seriozitetin e shtetit të Kosovës.

“Pak kohë më parë Shqipërinë e vizitoi kryeministri i LDK Abdullah Hoti, i cili ka bërë vizitën më serioze të një kryeministri të Kosovës në Shqipëri, pa u përdorur nga askush, duke i takuar të gjithë dhe duke ruajtur seriozitetin e shtetit të Kosovës.” M.B.

… Kryeministri Hoti funksionin në ekip, e jo si “dhelpër e vetmuar”!”, ka shkruar Gecaj.

Më shumë artikuj

Të fundit