16.1 C
Pristina
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Anita Haradinaj: Vajzat me minifunde në aeroport nuk po shkonin në xhami

Rekomandime

Pritja nga disa vajza që ju bë me minifunde e lule lojtarëve anglezë në aeroportin ‘Adem Jashari’, ngjalli reagime të ashpra në drejtim të tyre, transmeton Gazeta Metro.

Kjo pritje u pa si ekzagjeruar nga vajzat në aeroportin e Prishtinës, madje u komentua edhe nga Ambasador, politikanë e shumë analistë të ndryshëm duke e kritikuar këtë.

Por, gruaja e Ramush Haradinajt, Anita Haradinaj i ka dalur në mbrojtje atyre vajzave dhe menagjmentit të aeroportit duke thënë se ato nuk po shkon në xhami që kishin veshur minifunde.
“Sa i përket minifundeve ato nuk po shkonin në xhami”, tha Haradinaj në RTV Dukagjini.

Më shumë artikuj

Të fundit