12.6 C
Pristina
Wednesday, April 3, 2024

Befasia në dasmën kosovare, dhëndri ia heq vellon nuses dhe i del krejt dikush tjetër

Rekomandime

Një video tepër funny është duke qarkulluar nëpër rrjetet sociale. Në një dasmë në Kosovë, shokët ia kanë bërë një befasi tepër interesante.

- Advertisement -

Derisa dhëndri po afrohej drejt tavolinës ku po e priste nusja me vello e shami të kuqe në kokë, ndodhi mahia më e madhe që askush nuk e besoi.

Në momentin kur dhëndri vendosi tija heqë nuses shaminë nga koka doli të jetë krejt tjetër kush i veshur si nuse.

Një djalë me mjekër. Ishte pikërisht shoku i dhëndrit.

- Advertisement -

E gjitha salla filloi të qeshë me të madhe derisa dhëndri filloj ta përqafoje shokun duke mos besuar se çfarë shakaje iu bë ditën e tij më të lumtur të jetës.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit