15.5 C
London
E shtunë, 16 Tetor, 2021

Bëhet sikur pa qëllim, në këtë mënyrë Arta ua tregon të pasmet!

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Arta Nitaj aktorja e cila shumë shpejt u bë e dashur me rolin e saj te seriali televiziv vendor “O sa mirë”, sonte gjithësesi nuk mungoi pa na treguar pamjen e saj se si duket nga mbrapa, shkruan “InfoKosova”.

E veshur dhe e rregulluar mirë, Arta shfaqet nga kuzhina, madje ajo ka pozuar sikur dëshiron që të na i tregoj të pasmet e saj të mëdha.

E me këtë rast, Arta ka goditur shumë zemra meshkujsh, kur ka vënë në planë të parë të pasmet në këtë foto!

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img