10.3 C
Pristina
Thursday, February 29, 2024

Bizare: Disa komentues ia duan vdekjen edhe kryeministrit Hoti

Rekomandime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19.

Ai ka theksuar se nuk ka shumë simptoma, përveç kollit shumë të lehtë. Kryeministri Hoti ka bërë të ditur se tani do t’i kryejë obligimet nga shtëpia.

Pas këtij lajmi, disa komentues dashakeqës i janë gëzuar lajmit, dhe për më keq ata i dëshirojnë edhe vdekjen, shkruan kosovaime.tv

Më poshtë mund të shikoni mesazhet e disa komentuesve dashakeq.

Më shumë artikuj

Të fundit