24.5 C
Pristina
Thursday, June 8, 2023

Burri i Adelina Tahirit në krahët e këngëtares shqiptare

- Advertisement -

Të rekomanduara

Adelina Tahiri ka marr hovë që nga martesa me burrin e saj të pasur dhe mjaft diferencë në moshë.Këngëtarja njihet për jetën luksoze, e cila çdo herë shfaqet me rroba të markave të njohura.

Të gjitha këto ia mundëson burri i saj i cili njihet për pasuri.

Duke mos e shfaqur shumë herë në rrjete sociale, një foto që ka qarkulluar në Instagram mund të iu befasojë.

Burri i këngëtares pozon në krahet e këngëtares së njohur, e pa hezitim Big Mama e shpërndau fotografinë në Instgramin e saj privat.

- Advertisement -

Sigurisht, njihen në mes veti dhe kanë raporte shoqërore të mira. /Kosovarja/

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -