19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Seksbomba britanike shfaqet provokuese me bikini të vogël

- Advertisement -

Të rekomanduara

Demi Rose është një nga modelet më seksi në showbiz-in e huaj.

Falë formave të saj bombastike, 24-vjeçarja ka arritur që në profilin e “Instagram”-it të mbledhë më shumë 10 milionë ndjekës.

Modelja poston vazhdimisht fotografi ku shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postur foto me bikini shumë të vogël, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e fansave.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -