16.1 C
Pristina
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Çitaku: Pritja e futbollistëve anglezë në aeroport, e turpshme

Rekomandime

Vlora Çitaku, ambasadorja e e Kosovës në SHBA, ka thënë se prita që iu është bërë në aeroportin kosovarë futbollistëve anglezë ka qenë e turpshme.

“S’kam qare pa e thanë, ajo pritja në aeroport…e turpshme. Më ngushëllon fakti që Federata e Futbollit të Kosovës dhe ne Dardanët nuk e kemi prodhu atë skenë”, ka shkruar Çitaku.

Më shumë artikuj

Të fundit