Çitaku uron Ritën: Vazhdo të shkëlqesh

Date:

Artistja kosovare me famë botërore, Rita Ora po feston 30 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, Rita ka pranuar urime nga emra e personalitete të njohura.

Një urim për të ka bërë edhe ish-ambasadorja Vlora Çitaku, e cila ka publikuar një fotografi të Ritës ku shihet përkrah ish-presidentit amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle, gjatë performanca e saj vite më parë në Shtëpinë e Bardhë.

“Shumë urime ditëlindja Rita, një shpirt i bukur që na sjell kaq shumë kënaqësi të gjithë neve. Vazhdo të shkëlqesh”, ka shkruar Çitaku në urim.

https://www.facebook.com/vlora.citaku.1/posts/10157418163982414

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...