13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Driton Kuka bëhet menjëherë politikan, vjen me një status “alla-partiak”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Sot gjatë orëve të para të ditës u konfirmua zyrtarisht aderimi i Driton Kukës në AAK.

Padyshim se ka ardhur menjëherë edhe reagimi i sportistëve, e që ka hasur në vesh të trajnerit të Majlinda Kelmendit, të cilin tash e tutje do ta shohim në fushata parazgjedhore, shkruan GazetaBlic.

Por, interesant është fakti se Kuka ka filluar menjëherë ta luajë rolin e politikanit, pasi para pak çastesh, duke shfrytëzuar faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook” ka thurrur elozhe për kryeministrin Haradinaj, teksa e ka përfunduar atë, duke e kompletuar në një status puro partiak.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -