11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

E dhimbshme: Vajza nga Skenderaji që vdiq sot është bija e ish-ushtarit të UÇK-së dhe pjesëtarit të FSK-së

Rekomandime

Një lajm i kobshëm është dhënë sot nga gjimnazi i Mitrovicës “Frang Bardhi”.

Ka vdekur gjimnazistja nga Skenderaji, Fjolla Dervishaj.

Sipas njoftimit të shkollës, tregohet se varrimi bëhet sot në fshatin Kastriot të Skënderajt.

Siç mësohet e ndjera është vajza e ish-ushtarit të UÇK-së që tani është pjesëtar i FSK-së, Naser Dervishaj.

Më shumë artikuj

Të fundit