17.8 C
Pristina
E martë, 28 Qershor, 2022

E gjitha e përbërë nga femrat, kjo është ushtria më se ksi që keni parë ndonjëherë (Video)

Rekomandime

Ato kanë bërë ecje dhe vallëzim nepër rrugë e pas kësaj janë bërë hit në rrjetet sociale.

“Kjo është ushtria më se ksi në botë”, kishin shkruar njerëzit në komentet e tyre në lidhje me videon e shpërndarë.

Shikoni videon dhe binduni:

Më shumë artikuj

Të fundit