20.3 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

E tmerrshme: Dhëndrri i bie grusht nuses në mes të dasmës për arsye banaIe (VIDEO)

Rekomandime

Ky është momenti i tmerrshëm kur një dhëndër goditi gruan e tij të re në dasmën e tyre pasi nusja fitoi një lojë gjatë një ceremonie në Uzbekistan.

Sipas mediave të huaja, çifti ishin në skenë në pritjen e dasmës së tyre kur filloi një garë dasme ndërmjet tyre.

- Advertisement -

Nusja fitoi lojën dhe kur dhëndri kuptoi se ishte mundur, me zemërim e goditi fort me grusht në pjesën e pasme të kokës.

Nusja e tronditur vuri dorën në kokë, para se të largohej nga skena nga dy gra të tjera.

Ndërkohë, burri që qëndronte përkrah dhëndrit u shfaq gjithashtu i tronditur, ndërsa muzika vazhdonte dhe dritat të vezullonin rreth tyre.

- Advertisement -

Dhëndri mbeti në skenë, sikur asgjë të mos kishte ndodhur, duke vështruar turmën e heshtur që pak çaste më parë kishte brohoritur çiftin.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur pas ndalimit të xhirimeve të ceremonisë në Uzbekistan ku nuk ka pasur asnjë koment as nga agjencitë e zbatimit të ligjit.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit