4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

Edon Zhegrova e shënon golin e karrierës për Baselin

Rekomandime

Edon Zhegrova e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për Baselin kundër Zurich, në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht.

Sulmuesi i Kosovës e mori topin në mesfushë dhe i kaloi disa lojtarë për të shënuar nga afërsia për epërsinë 3:0 të Baselit, raporton Gazeta Express.

Ky ishte goli i parë i Zhegrovës në Superligën e Zvicrës për Baselin.

Më shumë artikuj

Të fundit