29.9 C
Pristina
Tuesday, September 12, 2023

Flasin fqinjët, Arzana Krajën e gjeti burri i saj

Rekomandime

Ashtu siç u bë e ditur trupi i pa jetë i gjetur sot në lagjen Kalabria në Prishtinë është i regjisores, Arzana Kraja, vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave të Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja.

- Advertisement -

Ajo në banesë është gjetur nga bashkëshorti saj.

Tashmë trupin e pa jetë të të ndjerës e kanë marrë Policia e Kosovës ku është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Para hyrjes së banese ku ka jetuar e ndjera nuk ka asnjë shenjë të vendosur nga Policia.

- Advertisement -

Banorët përreth ndërtesës ndonëse nuk kanë dashur të deklarohen për arbresh.info, kanë treguar se nuk kanë parë asgjë përveç Policisë dhe Forenzikën kur kanë ardhur dhe e kanë marr një kufomë.

Ndërsa thonë se nuk kanë ndonjë informatë më shumë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit