14.1 C
London
E diel, 17 Tetor, 2021

FOTO: I patë të gjitha por jo edhe gruan e Glauk Konjufcës me vello të bardh, ja pamje të rralla nga dasma!

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Glauk Konjufca prej vitesh është i njohur për kosovaret, fillimisht si aktivist i Vetëvendosjes e më pas edhe si deputet në Parlamentin e Kosovës.

Ai prej vitit 2011 është i martuar me Emira Bajçincën.

Emria nuk është e panjohur për publikun kosovar. Atë e keni parë në seriale vendore, ndërkohë është edhe studiuese e mediave, shkruan rtv21.tv

Glauku dhe Emira janë martuar në një ceremoni private. Nëpër rrjete sociale ende qarkullojnë fotografitë e tyre si nuse e dhëndër.

Çifti janë prindër të një vajze e cila ende nuk ka mbushur tre vjet

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img