16.6 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Geci citon Xhemajl Mustafën: Më 7 tetor, të mallkuarit e popullit prapë do ta mallkojnë popullin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Aktivisti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, po e përkrahë Vjosa Osmanin në garën për postin e kryeministres.

Ai thotë se janë lodhur nga rrenat dhe shpifjet dhe se LDK=ja do t’i mposhtë kundërshtarët me votë më 6 tetor, shkruan Gazeta Express.

- Advertisement -

Në një reagim në faqen e tij zyrtare, Geci ka cituar edhe një ish-veprimtar të LDK-së, Xhemajl Mustafën, duke shkruar se “Të mallkuarit e popullit prapë do ta mallkojnë popullin”.

Shkrimi i plotë:

LDK E PARA 134.Vjosa Osmani nr.1.

Marigona Geci nr.78.

- Advertisement -

Krej Llapi LDK

Të dështuarit në luftë me rrena e shpifje u munduan të mbijetojnë që 21 vjet.

Boll ma, nuk do të ju funksionojnë ma as shpifjet e as rrenat.

Nuk kanë as aq shumë para këta matrapazët që ta blejnë vullnetin e qytetarëve sepse vullneti nuk blihet.

Boll ma,do ti mposhtim me votë, jemi lodhë prej rrenave e shpifjeve.

Unë e di që me datën 07.10.2019 siç thoshte heroi i penes Xhemail Mustafa:

“Të mallkuarit e popullit prap do ta mallkojnë popullin.”

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -