23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Ramush Haradinaj merr mbështetje të madhe në Drenas, në bastionin e PDK-së

- Advertisement -

Të rekomanduara

Koalicioni AAK-PSD ka mbajtur tubimin qendror onë Drenas.Përkundër se Drenasi njihej si bastion i PDK-së, ku koalicion ka arritur të mbledhë një numër të madh qytetarësh nga kjo në tubim.

Naim Bazaj, i cili ishte pjesë e PDK-së për disa vite, tash është krah Ramush Haradinajt, dhe kërkon votën e qytetarëve të Drenasit për ta bërë kryeministër Haradinajn.

- Advertisement -

Bazaj ka një mbështetje të madhe në këtë anë.

Kur ka dalë në foltore, ai është brohoritur fuqishëm nga bashkëqytetarët e tij.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -