19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Sulmuesi i Baselit nuk ka refuzuar Kosovën: Shala tregon si qëndrojnë punët

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gjatë ditës së djeshme u raportua shumë se sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi, ka refuzuar ftesën që t’i bashkohet Përfaqësueses së Kosovës.

Për sulmuesin i cili aktivizohet te skuadra e njohur zvicerane, Basel, u raportua se nuk është shprehur i gatshëm për t’iu bashkuar ‘Dardanëve’ dhe se po pret një ftesë eventuale nga skuadra e parë e Zvicrës.

- Advertisement -

Mirëpo, e vërteta është se 23 vjeçari ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar. Gazeta Metro ka kontaktuar me menaxherin e Përfaqësueses së Kosovës, Bajram Shalën, i cili ka dhënë një përgjigjje të shkurt lidhur me këtë çështje.

‘’Jemi akoma në kontakte me të, por s’ka përgjigjje definitive akoma’’ – ka thënë Shala për ‘GazetaMetron’.

Kemal Ademi nuk ka luajtur asnjëherë për ndonjë përfaqësuese dhe mbetet të shihet nëse do të zgjedh Kosovën.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -