Gjendet e vdekur në pishinë vajza e miliarderit të famshëm

0
139

Është përmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’.

Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë.

Siç raportojnë mediat e huaja vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së njohur britanike.


Josie Clacher, e cila do të mbushte 19 vjeçe këtë muaj, u gjet e vdekur në një vilë në qytetin Alaro, në Majorca të martën në mëngjes nga miqtë.

Një fqinj ngriti alarmin pasi dëgjoi të bërtiturat.

Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur.

Josie është vajza e Rachel Clacher, e cila themeloi “Moneypenny”, i vlerësuar me mbi 100 milion £ vetëm vitin e shkuar.