16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Gruaja e rreh burrin në mes të rrugës, arsyeja është qesharake

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një video ku shihet një grua duke goditur me grusht një burrë është bërë virale në internet.

Gruaja, që priste me çanta të shkonte diku, po i bënte me shenjë një furgoni që të ndalonte, teksa burri i bënte me gisht që mos të ndalonte.

Kur ajo shikon që furgoni nuk po ndalej, fillon dhe e godet me grushta burrin. Shikojeni videon:

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img