Horoskopi- sot ju vije ajo që e keni pritur gjatë

Dashi

Kjo ditë do të jetë neutrale dhe me kalimin e orëve, Venusi nuk do të ketë më ndikim negativ. Gjërat do të ecin duke u përmirësuar, por duhet të bëni durim, sidomos në dashuri.

Demi

Ju pret një ditë stresuese dhe konfuze. Gjatë kësaj jave do të keni shumë gjëra për të bërë dhe për të zgjidhur në nivelin ligjor, administrativ dhe burokratik, gjë që ju bën konfuz. Përfitoni për të ndryshuar diçka në jetën tuaj.

Binjakët

Gjërat po ndryshojnë gradualisht për më mirë, dhe fundi i muajit do të shënojë kthesën e bujshme. Më në fund do të zhduket çdo bllokim dhe ngadalësim që gjatë vitit të fundit ju ka komplikuar jetën. Në punë do të ketë më në fund zhvillime pozitive dhe fitime të mira. Edhe sa i takon ndjenjave, situata do të jetë më se e favorshme.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite do të ketë armëpushim, i cili ju përgatit për një periudhë rikuperimi në dashuri. Venusi më në fund do të ketë ndikim tranzit në shenjë. Dashurinë e keni lënë shumë pas dore, por tashmë keni nevojë të ndiheni gjallë sërish, përtej çdo stresi me të cilin jeni përballur.

Luani

Mund të jeni të inatosur me dikë, i cili nuk ka treguar besim tek ju. Do të ndiheni edhe disi të lodhur, por pavarësisht kësaj do të nisë për ju një periudhë e mirë profesionale. Në sferën sentimentale nuk arrini që ta lini veten të lirë, pasi ka diçka që nuk ju lë të qetë. Ata që janë vetëm momentalisht preferojnë të mbeten të tillë dhe të mos kërkojnë një dashuri të re.

Virgjëresha

Ju pret një ditë pozitive e cila paralajmëron një javë të mbushur me energji, gjatë së cilës do të keni mundësi të shumta për tu kapur fluturimthi. Shumë shpejtë, do të shihni të kurorëzuar një projekt tuajin. Në dashuri do të ketë zhvillime pozitive, dhe në punë gjërat do të ecin më së miri.

Peshorja

Jeni përpara një dite të lodhshme dhe stresuese sidomos në punë, pasi mund të jeni duke bërë shumë gjëra njëkohësisht. Sa i takon raporteve ndërpersonale, mundohuni që të reflektoni, pasi jo gjithmonë ajo që mendoni ju është njëlloj me atë që mendojnë të tjerët. Kjo gjë vlen edhe në familje dhe në dashuri. Sa i takon dashurisë, nëse jeni përballur me kriza, gjatë kësaj periudhe mund të rikuperoni, por çdo gjë do të varet nga sjellja juaj.

Akrepi

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur, por që do ju bëjë të durueshëm, pasi yjet me kalimin e orëve do të jenë në anën tuaj. Venusi do të ketë ndikim tranzit në shenjën tuaj, duke iu rikthyer dëshirën për të dashuruar, përtej optimizmit dhe dëshirës për tu angazhuar për të bërë shumë gjëra.

Shigjetari

Mundohuni që të jeni më optimist. Edhe nëse gjatë këtyre ditëve nuk po ndodh asgjë e jashtëzakonshme, do të shihni se shumë shpejtë diçka shumë e bukur do të vijë. Nëse keni probleme në punë, bëni mirë që të flisni sa më parë.

Bricjapi

Ju pret një ditë neutrale, e cila paraprin një periudhë me angazhime dhe kënaqësi të mëdha. Do ju duhet që të kuptoni drejtimin e jetës suaj. Në periudhën e fundit të tetorit do ju duhet të merrni vendime të rëndësishme në sferën profesionale. Në dashuri nëse keni kaluar kriza, ka ardhur momenti për të rikuperuar.

Ujori

Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm, për shkak të shumë gjërave që duhet të bëni njëkohësisht. Problemi juaj është se nuk jeni në maksimumin e formës fizike, pasi do të përballeni me lodhje dhe ngadalësim, shkruan noa.al. Duhet të mundoheni që të kujdeseni më shumë dhe të keni më kujdes në dashuri.

Peshqit

Dashuria do të jetë protagonistja e ditës. Do të jeni mjaft të ndjeshëm dhe entuziast. Nëse jeni vetëm krijoni hapësirë për dashuri të reja, sidomos nëse më parë keni përjetuar zhgënjime. Ky është momenti i duhur për të rinisur çdo gjë nga e para. /a.y/noa.al