26.3 C
Pristina
E mërkurë, 6 Korrik, 2022

Ia mban vetit haxhi, futbollisti kosovar kalon natën me femra nudo

Rekomandime

Futbollisti kosovar që jeton dhe luan në Malajzi, Liridon Krasniqi është njëri ndër futbollistët më ‘playboy’ kosovar që luan jashtë Kosovës.

Ai ishte një kohë shumë i përfolur në mediat kosovare për shkak të kërkesës së tij të vazhdueshme për të luajtur për Përfaqësuesen e Kosovës, shkruan Reporteri.net

 

 

View this post on Instagram

 

Here u go. Your weekly dose of gossip material ??‍♀️ . . . . ? @genconmedia

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on

Në kohën kur trajner ishte Albert Bunjaku, futbollisti kishte pritur thirrjen e tij, një thirrje që nuk kishte ardhur kurrë dhe më pas ai kishte zgjedhur ta përfaqësonte Malajzinë.

 

View this post on Instagram

 

I invited to barbecue yesterday ?? We split the work of course … . . . . ? @tyga ? @byrokko ? @nosugaraddedbali

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on


Sidoqoftë, ai është një futbollist i llojit të këngëtarit Gold AG, i cili ia mban vetit haxhi, por nuk ndalon kurrë ndejat me femra superseksi dhe të zhveshura.

 

View this post on Instagram

 

Does anyone else check how tanned they are by lifting their foot up ????‍♀️

A post shared by ⚡️⚡️ TEE | Fit ???☀️ (@tamaraagabriel) on

Këto janë vetëm disa nga modelet e famshme të cilat ai ka kaluar natën me to, por që më vonë i ka fshirë fotot për shkak të reagimeve të shumta.

Ai është shembulli më i mirë që një futbollist nuk bën ta ndjekë, pasi mban moral për besimtar e në anën tjetër bën gjëra që feja i cilëson si të ndalueshme.

Më shumë artikuj

Të fundit