Imer Mushkolaj paralajmëron goditjen e Amerikës edhe në Kosovë: Nuk shpëton askush veç pse pisket “Amelika, Amelika”

Date:

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka reaguar pasi SHBA-ja i ka vënë sanksione anëtarit serb të Presidencës së Bosnje dhe Hercegovinës, Milorad Dodik.

Mushkolaj në një postim në facebook, thotë se i vjen rendi edhe Kosovës, për sanksione të tilla.

Sipas tij, nuk mundet me i shpëtu askush veç pse pisket “Amelika, Amelika”.

“Amerika godet Milorad Dodikun duke i vënë sanksione dhe fut në listën e zezë politikanë të tjerë në Bosnjë, të përfshirë në korrupsion.

I vjen rendi edhe Kosovës.

Nuk mundet me pshtu kërkush veç pse pisket “Amelika, Amelika””, shkruan Mushkolaj në facebook.

Shpërndaje postimin:

Rekomanduar

Më shumë si kjo
Të lidhura

Visar Ymeri harxhon rrymë sa nja një fabrikë: Në shkur do të paguaj 236 euro më shumë

Drejtori i Institutit “Musinë Kokalari”, Visar Ymeri, ka thënë...

AAK-ja e Ramush Haradinajt paralajmëron protesta kundër shtrenjtimit të çmimit të rrymës

Pas PSD-së, edhe partia opozitare AAK, ka paralajmëruar protesta...

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...