23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Istog/ Përleshen mes vete, e pëson edhe kalimtari i rastit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Policia në Istog njofton se janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që pas një mosmarrëveshje në një lokal janë rrahur mes vete.

Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit kishte ndërhyrë që t’i ndajë mirëpo kishte pësuar lëndime trupore.

Viktimës i është dhënë ndihma mjekësore dhe më pas ishte liruar për në shtëpi.

- Advertisement -

Dy të dyshuarit gjatë rrahjes kishin pësuar lëndime dhe iu është ofruar ndihmë mjekësore në QMF në Istog.

Me vendim të prokurorit kujdestar, dy të dyshuarit janë ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -