16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Izraeli zbulon armën e re: Kjo është arma revulocionare që do të ndryshon botën(Video)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ministri i Mbrojtjes Naftali Bennett, tha se truri izraelit vazhdon të udhëheqë inovacionin e përparimit.

Projekti me lazer do ta bëjë sistemin e sigurisë të pa mposhtur, më të fuqishëm dhe të përparuar.

“Ne po ecim me ritëm të plotë dhe mesazhi i qartë është: Izraeli ka aftësi të shkëlqyera, mbrojtje dhe sulmi. Armiqtë e Izraelit janë më mirë të mos testojnë durimin dhe aftësitë tona.”

Për më shumë shikojeni videon:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -