23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Ja sa kushtojnë hapat që bëjnë gazrat të kenë aromë lule dhe çokollate

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gazrat janë të sikletshme, edhe pse të gjithë e bëjnë atë. Nëse këtë e bëni ndonjëherë në një kompani ju e dini që të tjerët fillojnë të shikojnë nga ju, duke dhënë sinjale gjykimi, madje edhe me zë të lartë.

Fartizimi është një proces natyror që rrjedh nga ndërtimi i gazrave në traktin e zorrëve dhe zorrët, kështu që nuk është vetë i turpshëm, por aftësitë e tij shkaktojnë siklet në shumicën e njerëzve.

- Advertisement -

Nëse keni probleme të flatulencës, do të kënaqeni kur mësoni se shpikja e Christian Poincheval nga fshati francez i Gesvres, do t’i zgjidhë këto probleme për ju!

Përkatësisht, ai shpiku pilula që i bëjnë gazrat të nuhasin bukur. Kapsulat janë të përballueshme, me një paketë pilulash 60 që kushtojnë rreth 23 dollarë, dhe mund të blihen në internet në faqen e tij pilulpet.com.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -