15.3 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Harrojeni Joshuan, një kosovar mbrëmë e ka rrahur fort serbin në ring

- Advertisement -

Të rekomanduara

Mbrëmë Anthony Joshua mposhti Andy Ruizin për t’u shpallur kampion i botës në boks për peshat e rënda.

Dardan Avdylaj mbrëmë mposhti serbin Mandic, shkruan Indeksonline.

- Advertisement -

Ai ia “terroi” serbit qysh në raundin e parë duke e nokautuar./Indeksonline/

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -