13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Gjyqtarët konfirmojnë vendimin unanim, ky bokser është fituesi i rimeçit Joshua-Ruiz

- Advertisement -

Të rekomanduara

Anthony Joshua ka fituar rimeçin me Andy Ruiz.

Britaniku tiumfoi me vendim unanim të gjyqtarëve, shkruan GazetaBlic.

- Advertisement -

Pas pak do të vijmë me informata shtesë nga ky meç…

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -