14.7 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Mbyllet rimeçi, s’ka nokaut, s’ka fitues deri më tani! Pas pak vendimi unanim i gjyqtarëve

- Advertisement -

Të rekomanduara

Është mbyllur para pak çastesh sfida e jashtëzakonshme mes Joshuas dhe Ruiz’it.Të dy bokserët dhuruan gjithçka që mundën, por duket se Joshua ishte më konkretë gjatë goditjeve, gjithmonë duke u bazuar në rezultatin paraprak nga gjyqtarët, shkruan GazetaBlic.Pas pak gjyqtarët do të vijnë me vendimin unanim lidhur me përcaktimin e fituesit…

Qëndroni me ne për të mësuar çdo informacion të ri sa i përket këtij rimeçi dhe jo vetëm.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -