19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Kaluan 15’të minuta nga orari i paraparë, mësoni kur fillon super-meçi i shumëpritur

- Advertisement -

Të rekomanduara

U paralajmërua fillimisht që meçi mes Joshuas dhe Ruizit do të fillojë nga ora 21:30, por që tashmë kanë shkuar afro 15’të minuta dhe ende nuk kanë filluar.

Arsyeja është se takimet tjera që ishin paraprake, ende nuk janë zhvilluar, kësisoj, dueli i shumëpritur pritet të fillojë brenda 20’të minutash.

- Advertisement -

Gjithsesi, mbetet të shihet nëse ajo do të jetë koha e saktë, por ajo që është e rëndësishme, ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -