13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Kërset dajaku në qeveri të Kosovës, nipi i Jakup Krasniqit tregon trimërinë në aksion

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Nipi i Jakup Krasniqit, Arian Krasniqi dyshohet se e ka sulmuar sekretarin e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë Burim Rrecin.

Gazeta Sinjali ka mësuar se ka ndodhur kjo rrahje brenda objektit të ministrisë.

Sipas burimeve, Krasniqi e ka sulmuar Rrecin në zyrën e tij.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img