13 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Këta janë huliganët çekë të cilët i sulmuan ‘Dardanët’

Rekomandime

Tifozët e Kosovës ‘Dardanët’ janë sulmuar nga disa tifozë çekë, ku si pasojë e këtij sulmi dy tifozë ‘Dardanë’ kanë pësuar lëndime trupore.

- Advertisement -

Policia çeke ka reaguar ku edhe i ka arrestuar personat të cilët i kanë sulmuar kosovarët.

Në disa foto dhe video të publikuara shihen se këta tifozë janë të maskuar.

 

View this post on Instagram

 

Brno & Plzen?? hooligans attacked pub with Albanian before match Czech Republic – Kosovo, after minute intervention cops

A post shared by správce3 (@hooligans.cz) on

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit