18.7 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Kjo është gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm, shkruan Insajderi.

Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë.

- Advertisement -

Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit e matur në orën 16:00.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -