26.1 C
Pristina
Sunday, April 14, 2024

Komentuesit i ‘shkojnë në nerva’, kështu iu hakmerret djali i presidentit Thaçi

Rekomandime

Endrit Thaçi nuk është aktiv në rrjete sociale, rrallëherë publikon ndonjë postim.

- Advertisement -

‘Instagrami‘, është një nga rrjetet sociale që ai përdor. Një fotografi apo video që Endriti arrin të postoi merr shumë like dhe komente.

Krahas komenteve pozitive, fatkeqësisht në postimet e tij mbizotërojnë ato negative. Me sa duket si shkak i këtyre komenteve ai ka marrë një vendim.

Endriti, ka bllokuar komentet në disa foto në Instagam duke ua pamundësuar atyre që t’i shkruajn ndonjë koment.

- Advertisement -

Ndryshe, Endriti shpesh komentohet në media rozë për jetën e tij private, edhe pse arrin ta fshehë atë shumë mirë. Sipas informatave të qarkulluara, Endriti thuhet se ka pas disa lidhje dashurie të shumta, prej tyre mund të përmendim Arta Nitajn, Drita Stubllën etj.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit