12.1 C
Pristina
Thursday, April 11, 2024

A e keni ditur se kjo këngëtare është vajza e Dautit?

Rekomandime

Daut Haradinaj dihet që ka një familje të mrekullueshme, tashmë të njohur edhe nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Familja është vendi i parë ku mësojmë gjërat elementare, marrim idetë e trashëgojmë talentet. Po, nga kush e ka trashëguar talentin vajza e Daut e Lola Haradinajt?

- Advertisement -

Ajo shfaqet duke modeluar e kënduar në pamjet që nëna e saj i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Nuk është rastësi që ajo t’i ketë këto talente, pasiqë dikur edhe Lola ka kënduar, madje ka marrë pjesë edhe në festivale të ndryshme muzikore.

Edhe për modelim, ka nga të ngjajë. Ndonëse jo me profesion, Lola njihet për sharmin dhe elegancën e saj, që përherë bien në sy, çka e bën edhe më të veçantë e unike.

- Advertisement -

Ajo, duket tamam si modele. Në imazhin e fundit bashkë me të bijën, të kombinuara në veshje, ato duken për mrekulli përkrah njëra-tjetrës.

Mbetet të shihet nëse vajza e çiftit Haradinaj do t’a ndjekë rrugën e artit të trashëguar nga e ëma, apo do të bëhet poltikane si babai.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit