13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Kosova dridhë Italinë: Barazon vetëm dy sekonda para fundit dhe nxjerr barazim

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kombëtarja e Kosovës në hendboll ka arritur rezultat pozitiv në ndeshjen kualifikuese ndaj Italisë.

Kosova ka barazuar 26:26 në ndeshjen e parë kualifikuese.

- Advertisement -

Djemtë tanë ishin me fat pasi barazuan rezultatin vetëm dy sekonda para fundit të ndeshjes.

Kosova ndeshjen e radhës do ta ketë nesër ndaj Gjeorgjisë.

Kurse pas dy dite do të luajë edhe ndaj Rumanisë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -