24.5 C
Pristina
Thursday, June 8, 2023

Kurti i kallxon Thaçit kush është shefi, ia uron edhe Vitin e Ri

- Advertisement -

Të rekomanduara

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti, ia ka kthyer përgjigjen Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi pas ftesës së tretë që ky i fundit ia kishte dërguar Kurtit

Ai ka refuzuar ditën e nesërme për takim ndërsa ka propozuar që takimit të ndodhë më 6 janar.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -