6.1 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ky aksion i Kosovës “çmendi’ anglezet, futboll alla Barcelona

Rekomandime

Kosova ka humbur me rezultat 5-3, ndeshjen e luajtur të martën përballë Anglisë.

Lojtarët e Kosovës edhe pse kanë humbur me rezultat 5-3, ata kanë treguar që dinë të luajnë futboll të bukur për sy, shkruan AlbanienShow

Në minutën e 87-të të takimit, një aksion i ndërtuar nga lojtarët e Kosovës dhe i përfunduar me një goditje fantastike nga Bersant Celina, po çmend tifozët anglez.

Shiheni videon me komentim shqip dhe aksionin ‘Alla Barcelona’ të lojtarëve kosovar./AlbanienShow

Më shumë artikuj

Të fundit